Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mașini de trasat( carucior cu pompă pentru marcaje)

Număr anunț
DA22597633
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
34922000-6 · Echipament pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.880 RON
Valoare atribuită
8.880 RON
Data publicării
13.03.2019 15:26
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.880 RON

din 8.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.