Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale Electrice

Număr anunț
DA22596718
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
MONDO PLAST SRL (CUI RO12755240)
Cod CPV
31224500-7 · Terminale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,15 RON
Valoare atribuită
445,15 RON
Data publicării
13.03.2019 14:34
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 07:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,15 RON

din 445,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.