Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru curatarea si dezinfectia suprafetelor echipamentelor medicale 1L Velox Top AF
- Număr anunț
- DA22600557
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 11:06
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.550 RON
din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro