Ofertă refuzată Cumpărare directă

FURTUN MANSETA TA

Număr anunț
DA22599885
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN AMBULANTA MEHEDINTI (CUI 7561922)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,72 RON
Valoare finală
128,72 RON
Data publicării
14.03.2019 10:25
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.