Ofertă acceptată Cumpărare directă

Topsin,Previcur Energy,Alcupral,Corocid,Calypso,Mospilan, Karate Zeon

Număr anunț
DA22591802
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
TIPAK INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO23038063)
Cod CPV
24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.260 RON
Valoare atribuită
2.260 RON
Data publicării
13.03.2019 10:53
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.260 RON

din 2.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.