Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR,Botosei U.F.Masca chirurgicala cu elastic,Halat vizitator

Număr anunț
DA22591790
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.245 RON
Valoare atribuită
5.245 RON
Data publicării
13.03.2019 10:52
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.245 RON

din 5.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.