Ofertă acceptată Cumpărare directă

Regulator vacuum montat pe butelie 200g,Pompa RPG 603

Număr anunț
DA22601654
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Furnizor / câștigător
GRB COMMAZ SRL (CUI 15385770)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.114 RON
Valoare atribuită
9.114 RON
Data publicării
14.03.2019 12:15
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.114 RON

din 9.114 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.