Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACULETI PANZA ORGANZA DIMENSIUNE APROX 6 X 8 CM.
- Număr anunț
- DA22600217
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 18930000-7 · Saci si saculete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84 RON
- Valoare atribuită
- 84 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 10:47
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84 RON
din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro