Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BREEZE Scaun directorial
- Număr anunț
- DA22587949
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.291,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.291,10 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 16:25
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.291,10 RON
din 2.291,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro