Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS CANON 737 BK IAICON, CARTUS HP LJ CRG725/CE285A PREMIM, HARTIE COPIATOR A4 SKY SPEED, SSD 240

Număr anunț
DA22597670
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A SISTEMULUI INTEGRAT DE MANAGEMENT AL DESEURILOR DIN JUDETUL SATU MARE (CUI RO27120599)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.214,73 RON
Valoare atribuită
1.214,73 RON
Data publicării
13.03.2019 15:29
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.214,73 RON

din 1.214,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.