Ofertă refuzată Cumpărare directă

C-EXV14 (CEXV14) (CEXV-14) CARTUS TONER BLACK (8300 PAG) ORIGINAL CANON IR 2016 2018 2022 2025 2030

Număr anunț
DA22588303
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,74 RON
Valoare finală
408,74 RON
Data publicării
12.03.2019 22:36
Data finalizării
14.03.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.