Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Xerox WorkCentre 3225 DNI laser monocrom A4 fax duplex retea wireless ADF 3225V_DNIY

Număr anunț
DA22595842
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
732 RON
Valoare atribuită
732 RON
Data publicării
13.03.2019 13:55
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

732 RON

din 732 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.