Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventilator laptop

Număr anunț
DA22591605
Autoritate contractantă
R 4159034 ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE -UNITATEA TERITORIALA 325
Furnizor / câștigător
A & B COMPUTERS SRL (CUI RO17582078)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
85 RON
Data publicării
13.03.2019 10:43
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.