Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie imprimanta color
- Număr anunț
- DA22583592
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL ARAD (CUI 3678220)
- Furnizor / câștigător
- ALFA BIROTICA SRL (CUI 15644310)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare finală
- 1.920 RON
- Data publicării
- 12.03.2019 12:30
- Data finalizării
- 14.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.