Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SPALATORIE SI CURATATORIE CHIMICA

Număr anunț
DA22602553
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ESCORT SRL (CUI RO7307798)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,68 RON
Valoare atribuită
652,68 RON
Data publicării
14.03.2019 13:12
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,68 RON

din 652,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.