Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA22599501
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Crucea (CUI 17130420)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,10 RON
Valoare atribuită
1.099,10 RON
Data publicării
14.03.2019 09:58
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,10 RON

din 1.099,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.