Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 27,6% sub estimat
382 / Detergenti UPU
- Număr anunț
- DA22596276
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.339,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.694,68 RON 27,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2019 14:16
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.694,68 RON
din 2.339,38 RON estimat
27,6%
Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 644,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.