Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set centuri de siguranta Ferno

Număr anunț
DA22602071
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
34328300-5 · Centuri de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.047,46 RON
Valoare atribuită
1.047,46 RON
Data publicării
14.03.2019 12:43
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.047,46 RON

din 1.047,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.