Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scanner Canon Lide 120, UPS Gembird EG-UPS-B650, CARTUS HP 652 F6V25AE

Număr anunț
DA22600421
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI RO24628046)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268,90 RON
Valoare atribuită
1.268,90 RON
Data publicării
14.03.2019 10:58
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268,90 RON

din 1.268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.