Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet sistem supraveghere
- Număr anunț
- DA22596031
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DOBROSLOVENI (CUI 25323031)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.746,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.746,71 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 14:05
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.746,71 RON
din 2.746,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro