Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,7% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA22600821
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.857 RON
- Valoare atribuită
- 3.791 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.03.2019 11:23
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.791 RON
din 3.857 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.