Ofertă refuzată Cumpărare directă

TEST MARTOR STERILIZARE PENTRU AUTOCLAV CU ABUR 134 GRADE C (CUT/250 BUC DUBLE)

Număr anunț
DA22599861
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare finală
2.500 RON
Data publicării
14.03.2019 10:23
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.