Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SULFAT DE BARIU X 1 PULB. PT.SUSP. ORALA 88,9g/100g MEDUMAN SA
- Număr anunț
- DA22597974
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743 RON
- Valoare atribuită
- 743 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 15:50
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 16:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
743 RON
din 743 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro