Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Reactivi_1
- Număr anunț
- DA22596768
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI RO23652054)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.008 RON
- Valoare atribuită
- 6.008 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 14:37
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.008 RON
din 6.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro