Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ferinject 50mg fer/ml sol.inj/perf*1fl*10ml (FERRI CARBOXYMALTOSUM)-184850554
- Număr anunț
- DA22593696
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 445,58 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 12:15
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
445,58 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro