Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat
DRAPEL CATARG TRICOLOR 10X6M
- Număr anunț
- DA22589843
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.180 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2019 09:26
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.180 RON
din 4.400 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.