Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detregent TH A; Detergent TH U; Inalbitor/dezinfectant PERSONRIL
- Număr anunț
- DA22601015
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL HORECA SRL (CUI RO32709826)
- Cod CPV
- 39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.046,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.046,32 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 11:34
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.046,32 RON
din 1.046,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro