Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raft metalic , 5 polite MDF, 180x120x50 cm, 300 kg/polita fixare prin clipsare

Număr anunț
DA22597775
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC DISTRIBUTION GROUP S.R.L. (CUI RO22079081)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.764 RON
Data publicării
13.03.2019 15:35
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764 RON

din 1.764 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.