Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capac WC

Număr anunț
DA22597540
Autoritate contractantă
FILARMONICA PITESTI (CUI 22086364)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
Cod CPV
44411700-1 · Scaune, capace, vase, cuve si rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,30 RON
Valoare atribuită
588,30 RON
Data publicării
13.03.2019 15:20
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 17:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,30 RON

din 588,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.