Ofertă acceptată Cumpărare directă

emulsie bituminoasa

Număr anunț
DA22595290
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
Furnizor / câștigător
BITMAN BUSSINES SRL (CUI 35933720)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.500 RON
Valoare atribuită
9.500 RON
Data publicării
13.03.2019 13:28
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.500 RON

din 9.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.