Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BALAMA USA ALUMINIU TERMOPAN, FORANTE 35mm, MUFA PRELUNGITOARE 1/2-7cm, ADEZIV CM 11, FAIANTA ALBA
- Număr anunț
- DA22589921
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- IMPEX LUMIMARCOM SRL (CUI RO13638940)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,02 RON
- Valoare atribuită
- 214,02 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 09:29
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,02 RON
din 214,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro