Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seif antiefractie CSN EN 1143-1 + A1:2009
- Număr anunț
- DA22597716
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 44421300-0 · Seifuri pentru bani (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999 RON
- Valoare atribuită
- 1.999 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 15:31
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.03.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.999 RON
din 1.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro