Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispenser botosi unica folosinta de perete;Botosi de unica folosinta

Număr anunț
DA22586888
Autoritate contractantă
GRADINITA SPECIALA FALTICENI (CUI 15258742)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
42968200-1 · Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,90 RON
Valoare atribuită
335,90 RON
Data publicării
12.03.2019 15:03
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,90 RON

din 335,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.