Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bosch - 2607019329 - Set accesorii insurubare si burghie mixte, 70 bucati
- Număr anunț
- DA22596380
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 44512920-7 · Varfuri de surubelnita (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178,14 RON
- Valoare atribuită
- 178,14 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 14:20
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.03.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
178,14 RON
din 178,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro