Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE REPARATII SI INTRETINERE

Număr anunț
DA22597460
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
TUDOR SRL (CUI RO2281581)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830,33 RON
Valoare atribuită
830,33 RON
Data publicării
13.03.2019 15:14
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830,33 RON

din 830,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.