Număr anunț
DA22595682
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
WASH EXPERT SRL (CUI 23054425)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,66 RON
Valoare atribuită
521,66 RON
Data publicării
13.03.2019 13:47
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
13.03.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,66 RON

din 521,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.