Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE 3.5%

Număr anunț
DA22599694
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,80 RON
Valoare atribuită
6,80 RON
Data publicării
14.03.2019 10:13
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,80 RON

din 6,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.