Ofertă acceptată Cumpărare directă

Igiena

Număr anunț
DA22599427
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 18737570)
Furnizor / câștigător
ABT CLAUS TEMATIC S.R.L. (CUI 40084221)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,10 RON
Valoare atribuită
336,10 RON
Data publicării
14.03.2019 09:52
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,10 RON

din 336,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.