Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse servicii de intretinere si reparare a sistemului de securitate

Număr anunț
DA22600145
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
Furnizor / câștigător
ICCO-SYSTEMS SRL (CUI RO4522937)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818 RON
Valoare atribuită
818 RON
Data publicării
14.03.2019 10:43
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818 RON

din 818 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.