Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe

Număr anunț
DA22598558
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232,94 RON
Valoare atribuită
232,94 RON
Data publicării
13.03.2019 20:06
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 07:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232,94 RON

din 232,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.