Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEGUME

Număr anunț
DA22598934
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Furnizor / câștigător
NED DENFRUCT SRL (CUI 32327087)
Cod CPV
03221240-0 · Tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,10 RON
Valoare atribuită
344,10 RON
Data publicării
14.03.2019 09:03
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,10 RON

din 344,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.