Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Proiectare - Reabilitarea infrastructurii rutiere afectate de viituri in comuna Hoceni

Număr anunț
DA22611231
Autoritate contractantă
Comuna Hoceni (CUI 3394309)
Furnizor / câștigător
RIVA SYSTEMS SRL (CUI 33983780)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.000 RON
Valoare atribuită
90.000 RON
Data publicării
15.03.2019 12:17
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.000 RON

din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.