Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pietris sort 16/32

Număr anunț
DA22610232
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
BOGPET PRO TRANS SRL (CUI RO28727344)
Cod CPV
14212120-7 · Pietris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.001 RON
Valoare atribuită
23.001 RON
Data publicării
15.03.2019 11:29
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.001 RON

din 23.001 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.