Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*CONTROL INTERN-Urina control pt stripuri, set: Level 1&2, tub fara picurator, cod L49IC1002
- Număr anunț
- DA22609177
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 85145000-7 · Servicii prestate de laboratoare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340 RON
- Valoare atribuită
- 344,31 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 10:47
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
344,31 RON
din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro