Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa perfuzie, Truse, Perfuzor, Perfuzoare ac metalic Germanmed, cu luer-lock Certif CE
- Număr anunț
- DA22608849
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE CRONICI DUMBRAVENI (CUI 4410631)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376 RON
- Valoare atribuită
- 376 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 10:33
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
376 RON
din 376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro