Ofertă acceptată Cumpărare directă

manusi uz general

Număr anunț
DA22608528
Autoritate contractantă
LICEULTEORETIC VIDELE (CUI 4652740)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,60 RON
Valoare atribuită
12,60 RON
Data publicării
15.03.2019 10:20
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,60 RON

din 12,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.