Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fotoliu Rulant cu antrenare manuala Dietz Caneo_B
- Număr anunț
- DA22605724
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL SERVICES FOR NEUROLOGY SRL (CUI RO34226550)
- Cod CPV
- 33141720-3 · Dispozitive ortopedice ajutatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.054,26 RON
- Valoare atribuită
- 17.054,26 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 16:46
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.054,26 RON
din 17.054,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro