Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cortină în cadrul proiectului Reabilitare Camin Cultural in loc Mariselu, jud. B-N

Număr anunț
DA22610955
Autoritate contractantă
Comuna Mariselu (CUI 4426948)
Furnizor / câștigător
ENERGOLUX IMPEX SRL (CUI RO8728760)
Cod CPV
44115810-0 · Sine si cleme de perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.864,44 RON
Valoare atribuită
26.864,44 RON
Data publicării
15.03.2019 12:02
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.864,44 RON

din 26.864,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.