Ofertă acceptată Cumpărare directă

15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2)

Număr anunț
DA22604360
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI RO23067689)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.048,84 RON
Valoare atribuită
1.048,84 RON
Data publicării
14.03.2019 14:41
Termen limită
19.03.2019 17:00
Data finalizării
14.03.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.048,84 RON

din 1.048,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.