Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORNURI CU RAHAT(100G)
- Număr anunț
- DA22602741
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" BACAU (CUI 12218816)
- Furnizor / câștigător
- TIC TRADING SRL (CUI RO12000322)
- Cod CPV
- 15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,51 RON
- Valoare atribuită
- 302,51 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 13:22
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,51 RON
din 302,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro